Torba Sanger Anaconda Carp Bag 3

100_0457-KopiowaniePrzychodzi taki czas że kolekcja potrzebnego i niezbędnego nad wodą sprzętu rozrasta się do granic możliwości i poprzednie opakowania pękają w szwach co z kolei powoduje konieczność ciągłego przekładania i wykładania akcesoriów.

Oczywiście można pakować się tylko do jednej metody ale jak się łowi w sposób taki jak ja że warunki na łowisku determinują metodę połowu to niestety trzeba targać ze sobą ze dwadzieścia kilka kilo sprzętu.

Długo szukałem idealnego rozwiązania dla transportu ekwipunku i długo dumałem nad zakupem czegoś co nie zrujnuje już i tak zrujnowanego budżetu domowego. Jakiś czas zastanawiałem się nad wyczynowym siedziskiem i koszem do transportu sprzętu tylko takie rozwiązanie przy mojej słusznej aczkolwiek stale zmniejszającej się masie nie zamknęło by się w jednym tysiącu zł a pewnie rozmieniło by kolejne dwa. Kolejnym minusem było była by konieczność przerobienia mojego VW polo na pickupa bo za nic nie dało by się wcisnąć tam kosza .

Więc wybór padł na torbę do transportu akcesoriów karpiowych. Oczywiście zachowałem moja skrzynkę siedzisko do celów spławikowych ale resztę gratów pomieściłem w niemałej torbie Sanger Anaconda Carp Bag 3.

Zakupiłem ją w całkiem przyzwoitej cenie 150 zł których przestałem żałować zaraz tylko jak rozwinąłem opakowanie ze sklepu, gdy oczom moim ukazała się wspaniale i solidnie wykonana torba która zachwyca wielka ilością kieszeni zewnętrznych, bardzo solidnymi zamkami i materiałami z których jest wykonana. Już same uchwyty jak i pasek na ramię dają komfort noszenia wcale nie lekkiej torby przez co że są wyściełane i grube. Wszystkie zamki są kryte co zwiększa ich odporność na wodę a kieszenie zewnętrzne rozpinają się do samego dołu co pozwala na przechowywanie ściśle do nich dopasowanych pojemników, niebagatelnym atutem jest też podgumowany spód torby który ułatwi utrzymanie jej w czystości bo jak wiadomo na łowisku są różne warunki. Główna komora ma zamki po obu stronach pokrywy połączone uchwytem co umożliwia ich jednoczesne odpinanie i daje wygodny dostęp do całości komory.

Należało by wspomnieć bardziej szczegółowo na temat wymiarów poszczególnych kieszeni jak i wymiarów komory głównej i całej torby wysokość x szerokość x długość podane z mała dokładnością +/- 2cm.

  • Wymiar całej torby : 38X50X80cm
  • Kieszeń przednia duża: 28x54x6cm
  • Boczne : 25x30x6cm
  • Kieszeń przednia średnia :30x32x6cm
  • Kieszeń przednia mała: 30x21x6cm
  • Komora główna:37x35x65cm

 

Polub lub udostępnij
Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *