Kołowrotek Robinson Feeder FD604

Robinson Feeder FD 604Kołowrotek Robinson Feeder FD604 w posiadanie tego kołowrotka wszedłem drogą wygrania go w konkursie. Po wyjęciu z pudełka moim oczom ukazał się on w całej karasie od razu oko przyciągnęła spora i płytka szpula w rozmiarze 600 i ciekawa kolorystyka.  Tak się złożyło że w tym samym konkursie wygrałem również wędkę więc początkowo posłużył jako kołowrotek do wędki karpiowej a w późniejszym okresie do dnia dzisiejszego tworzy zgrabną całość z feederem również ze stajni robinson.

Kołowrotek posiada cztery łożyska, aluminiową  płytką szpulę, precyzyjny i płynnie działający przedni hamulec.  Kołowrotek Robinson Feeder FD604 posiada przełożenie 4,9:1 a jego szpula mieści 100 m żyłki 0,40.

Kołowrotek cechuje się grubym rurkowym kabłąkiem i znakomitym układaniem żyłki na szpili. Hamulec kołowrotka daje sobie radę z większymi rybami a mechanizmom nie jest straszne ciężkie gruntowe łowienie. Dzięki temu że w zasadzie przypadkowo kołowrotek  Robinson Feeder FD604 wpadł mi w rękę nabrałem zaufania do firmy Robinson.  I po trzech latach wspólnych przygód dalej niezawodnie pracuje przy feederze.

Polub lub udostępnij
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *