Pokrowiec holdall Kogha de Luxe

100_0865-KopiowaniePo zmianie kii karpiowych długi czas nosiłem się z zakupem pokrowca typu holdall. Przeglądałem różne oferty, aż skusiłem się nie bez wahania na pokrowiec Kogha de Luxe. Przyznam że zaryzykowałem ze względu na cenę która w internetowym sklepie Askari.pl była obniżona o 33% i wynosiła 160zł. Miałem lekkie wyrzuty sumienia po zakupie, jednak gdy wyjąłem pokrowiec z opakowania poczułem że zostaniemy z sobą na dłużej. Największym atutem pokrowca Kogha de Luxe jest trzy częściowa aluminiowa sztyca która znajduje się w specjalnej kieszeni na grzbiecie pokrowca. Pokrowiec jest w stanie pomieścić sześć dwu składowych, dwunasto stopowych wędzisk z tego trzy w pełni uzbrojone. Długość pokrowca to 200 cm. Pokrowiec wykonany jest z solidnego materiału główna komora jak i komory na kołowrotki są wyłożone grubą pianką. Część pokrowca na wędziska uzbrojone zakrywany jest dodatkową przekładką która dzieli pokrowiec na dwie części. Kieszeń na kołowrotki jest dzielona i niezwykle obszerna. Główny zamek jest bardzo solidny i w razie jego ewentualnej awarii jego wymiana jest bezproblemowa. Wszystkie zamki wyposażone są w duże i wygodne uchwyty które znakomicie ułatwiają ich obsługiwanie. Pokrowiec ma dwie dodatkowe kieszenie które umożliwiają transport dodatkowego wyposażenia typu podbierak podpórki czy parasol. Kieszenie te zamykane są na regulowany plastykowy klips i posiadają ciekawy system zamka błyskawicznego wszytego pionowo na długości około czterdziestu centymetrów który ułatwia wyjęcie rzeczy krótszych niż kieszenie. Podbierak ma też dodatkowe miejsce na jakąś sztycę jest to mała kieszonka i system trzech rzepów na zewnątrz pokrowca. Pokrowiec Kogha de Luxe posiada liczne przeszycia i wzmocnienia, uchwyty są grube i wyściełane dodatkowo strategiczne ich punkty wzmocnione są przeszytymi kawałkami mocnego tworzywa. Pokrowiec sprawia bardzo solidne wrażenie i wykonany jest bardzo starannie. Mam nadzieję że posłuży kilka sezonów.

Polub lub udostępnij
Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Pokrowiec holdall Kogha de Luxe

  1. Rafał komentarz:

    Witam serdecznie, widzę, że trochę czasu minęło i byłbym wdzięczny za informację jak się spisał lub nadal spisuje ten pokrowiec. Pozdrawiam, Rafał.

    • admin komentarz:

      Witam pokrowiec bez śladów zużycia znalazł nowego właściciela. Ogólnie bardzo dobry zakup. Sprzedałem jedynie dlatego że okazyjnie nabyłem dwa pokrowce Anaconda Travel Rod system na kije trójskładowe oraz dwuskładowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *