Łóżko L12 Elektrostatyk.

Łóżko karpiowe L12 firmy M Elektrostatyk to sprzęt mający poprawić komfort wielodniowych a czasami wielogodzinnych zasiadek wędkarskich. Zakupiłem je w czerwcu 2014r za kwotę oscylująca poniżej czterystu złotych. Największy jednak wpływ na jego zakup miało zaufanie do marki jak i wymiary łóżka. Jak wspominałem wcześniej komfort miał dla mnie ogromne znaczenie a nie należąc do małych osób ani lekkich musiałem znaleźć coś co konstrukcyjnie nie zniszczy się po kilku nocach. Wyposażenie firmy Elektrostatyk udowodniło  swoją wytrzymałość  więc bez obaw wszedłem w produkt tej firmy. Podam kilka niezbędnych wymiarów a następnie przejdę do omówienia walorów użytkowych tego łóżka.

Długość: 212 cm
Szerokość: 87 cm
Wysokość: 35 – 50 cm
Waga: 13 kg
Wysokość łóżka : minimalna : 40 cm / maksymalna : 57 cm
Do największych zalet należy osiem nóg które można regulować w zakresie 17 centymetrów, kolejnym atutem łóżka L12 jest materac z częścią na nogi pokrytą materiałem łatwym w utrzymaniu czystości. Łóżko posiada również poduszkę. Stelaż łóżka L12 wykonany jest z proszkowo malowanej stali, regulowane nogi zakończone są ruchomymi, plastykowymi, stopami, które chronią nogi przed zapadaniem w grząski grunt oraz nie niszczą podłóg w namiotach.  Zagłówek łóżka jest regulowany przy pomocy wytrzymałego ząbkowanego pokrętła.

Łóżko L12 jest bardzo komfortowe w użyciu śpi się na nim naprawdę świetnie i mimo intensywnej eksploatacji nie widać po nim śladów zużycia. Szybko znalazło wiele zastosowań nie tylko na rybach ale i w domu. Pominę możliwość rozłożenia przy nad stanie gości. Ale jest ulubionym leżakiem mojej małżonki. Mój najmłodszy syn kocha ucinać sobie w nim drzemki. A dwójka moich urwisów poddała je największemu i najtwardszemu z testów używając jako trampoliny. Ja również wielokrotnie nadwyrężałem jego konstrukcję swoją blisko 130kg masą i nic wbrew forumowym znawcą z łóżkiem się nie działo.

Jak każdy produkt i ten ma swoje wady do największych należy wielkość transportowa oraz waga łóżka jednak  nie da się zrobić łóżka wielkiego a zarazem lekkiego i małego w transporcie. W czasie użytkowania trzeba zwracać uwagę na stabilne rozłożenie nóg i na to by za bardzo nie wykręcić pokrętła gdyż może się zgubić. Nie muszę chyba wspominać że gdy człowiek kładzie się w mokrych ciuchach do łóżka czy też się nadmiernie poci to należy po użytkowaniu łóżko wysuszyć.

Podsumowując za niewielkie pieniądze udało mi się nabyć wytrzymały i komfortowy w użytkowaniu sprzęt Polskiej produkcji. I gdyby ponownie zaszła potrzeba zakupu kolejnego łóżka karpiowego bez wahania nabyłbym kolejny raz łóżko karpiowe elektrostatyk L12.

Polub lub udostępnij
Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Łóżko L12 Elektrostatyk.

  1. Kamil mówi:

    witam mam pytanie z innej beczki, co to za lowisko? pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *